נעים להכיר, אנחנו Compvision

Compvision הוקמה בשנת 2003 על ידי אבי ניר על-מנת לקדם חברות וארגונים בתהליכים עסקיים וארגוניים. Compvision היא אחת מהשחקניות המובילות והוותיקות בארץ בייעוץ בתחומי שכר ותגמול, ניהול ההון האנושי, מדידה ושיפור ביצועים.

אנו ב-Compvision מבינים שחברות וארגונים שמצליחים לקדם הישגים עסקיים משמעותיים עושים זאת באמצעות ההון האנושי שלהם. אנו יודעים שהדרך להצלחה ומימוש אסטרטגיה עסקית עוברת דרך בניית אסטרטגיה ארגונית חכמה, הגדרת תהליכים ניהוליים, יצירת מתודולוגיות מדידה ופיתוח מגוון פתרונות וכלים מתאימים שיאפשרו יישום והתקדמות.

לאורך השנים עבדנו עם מאות מהחברות והארגונים המובילים במשק, בכל התעשיות והתחומים. אנו גאים להיות שותפים של לקוחותינו בקידום ההצלחה העסקית, ניהול וטיפוח ההון האנושי ויצירת התאמות ארגוניות, והכל באמצעות פתרונות מגוונים ויצירתיים שמותאמים במיוחד לכל חברה.

הפתרונות שלנו מבוססים על הבנה רחבה ועמוקה של מגמות שוק ושל הסיטואציה העסקית, הארגונית והאנושית של כל לקוח. הצוות שלנו, קבוצה מובילה של אנשי מקצועי מנוסים, נמצאים שם אתכם כדי ללוות אתכם לאורך כל התהליך. אנו מתחילים מניתוח מצב, מתקדמים דרך הצגה ברורה של הנתונים, מביאים אל השולחן תובנות מקצועיות וחדות וממשיכים להסקת מסקנות ובניית פתרון יישומי הכולל מענה לאתגרי העסק.

מניסיוננו בתחום אנו מבינים ששכר זה לא רק מספרים, נתונים וטבלאות. שכר הוא נושא רגיש לכולם – זה כסף עם רגשות. אנו מכירים היטב את הרגישות, המורכבות והאתגרים ויודעים להציע ולבנות פתרונות שמספקים את השילוב המנצח של מספרים והבניית תהליכים שמתחשבים בגורם האנושי.