לקוחות מספרים

העבודה עם compvision הייתה מקצועית מאוד. עבדנו מול צוות מנוסה, מחובר מאוד לתעשייה ובעיקר קשוב לצרכים שלנו, וקיבלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר. אחד הדברים שבלטו ביותר בעבודה עם compvision הוא היכולת שלהם להתאים את עצמם לצרכים המשתנים של החברה, תוך כדי העבודה. מומלץ בחום!

אביטל שנקר, HRBP @ pagaya investments

הייתי שותף לפעילות של Compvision ב-3 גופים ציבוריים שונים במשך כ-15 שנים. תמיד בוצעה עבודה יסודית, מקצועית ובאווירה נעימה ושיתופית. היועצים ב-Compvision בעלי הבנה עמוקה של התחום והעבודה המשותפת נעשתה במקצועיות גבוהה. Compvision למדה את הארגון והבינה את הDNA שלו ואלה הביאו לפתרונות יצירתיים שיושמו בפועל באופן מוצלח לשביעות רצון נושאי המשרה, הדירקטוריון ובעלי המניות, כולל הגופים המוסדיים.

מיקי בר חיים, יו"ר ועדת התגמול, שופרסל

היועצים של Compvision מביאים לשולחן ידע רחב ומקצועי, כולל ידע על מצב השוק והאופציות השונות שניתנות ליישום. העבודה איתם נעשית בצורה נעימה, זרירה ודיסקרטית לחלוטין. עם Compvision אני יודע שיש לי על מי סמוך בנושאים הכי רגישים, ברמות הכי גבוהות ולאורך זמן.

צביקה פישהיימר, סמנכ"ל משאבי אנוש ומערכות מידע, שופרסל

הדבר שהכי זכור לי מהעבודה המשותפת עם Compvision הם המקצועיות, ההכרות המעמיקה של התחום ועמידה בלוחות הזמנים. עם Compvision ישנה התנהלות נעימה ומקצועית, כמו גם אפשרות להתחיל פרויקט ממוקד בשלב ראשון ומשם להתרחב לפרויקטים נוספים. העבודה המשותפת איתם מוצלחת בזכות דיונים ממוקדים, זמינות גבוהה, תוצרים ברמה הכי גבוהה וללא צורך ב"הלוך ושוב".

ברק גור, COO, Blender

העבודה עם Compvision משלבת חשיבה פרקטית, גמישות, יצירתיות ונטוורקינג בתעשיה שמסייע בהשגת בנצ'מרק רלבנטי. מאד אהבתי את הדינימיקה הנעימה עם הצוות, את הכימיה שנוצרה בינינו במהלך העבודה, היכולת להקשיב ולהשמע, לשכנע ולהשתכנע – כל אלה לא טריוויאלים בעבודה עם יועצים. אבי והצוות סופר מקצועיים, בעלי ניסיון רב ומגוון בכל כלי ומנגנוני התגמול, בכל סוגי התעשיות והחברות. החוזקה שלהם באה לידי ביטוי בתרגום הניסיון הרב שלהם לבניית מודלים וליצירת כלים תומכי החלטה, שמאפשרים דיון אסטרטגי משמעותי. יחסי האנוש הנעימים, הזמינות והשירותיות ברמה הגבוהה, המקצועיות והנטוורקינג – כל אלה עשו את העבודה, תרתי משמע!

עידן חביון, Head of C&B, NSO

What I remember about our joint work is the easy collaboration, even when there were differences in opinion, Compvision stayed committed to the best interests of the process and successful outcome. The joint effort was pleasant and easy going, both of my partners at Compvision were an excellent sounding board for ideas. I would recommend Compvision because of its boutique approach and very hands on consultation

נעמה קושניר, COO, 888

The things I remember the most from our work with Compvision are the feeling of having a real collaboration partner, very high level of responsiveness and professionalism. We were able to rely on Compvsion’s opinions and recommendations when presenting to the Compensation Committee and Board, and due to Compvision’s outstanding reputation, our Board and Comp. Committee have confidence in their recommendations/findings. Compvision collaborates as a real partner and I recommend working with them because of its responsiveness, professionalism, reputation and overall work product and timeliness of work.

Phill Serlin, CEO, Bioline RX