הצוות שלנו

קיבצנו תחת קורת גג אחת צוות של אנשים מהשורה הראשונה, מנוסים ביותר במגוון תחומים: ניהול כללי, כספים, משאבי אנוש, ייעוץ ארגוני, מערכות מידע, ביטוח פיננסי ומיסוי. אלו מלווים את לקוחותינו שלב אחר שלב בפיתוח תוכניות ותהליכים מדויקים.

אבי ניר

מייסד החברה והמנכ"ל

אבי הקים את Compvision בשנת 2003 ומאז עומד בראשה.

טרם הקמת החברה שימש אבי כסמנכ"ל משאבי אנוש ב-3 חברות גדולות – אורבוטק, סאפיינס ואפלייד מטיריאלס.

אבי הוא אחד המומחים הבולטים והמובילים בישראל בייעוץ וליווי חברות וארגונים במכלול נושאי השכר והתגמול.

מאז הקמת Compvision  ועד היום הוביל אבי מאות פרויקטים ותהליכים במאות חברות וארגונים. החברה מספקת שירותי ייעוץ ובניה של תכניות ותהליכים לכ-100 חברות וארגונים בשנה, עד כה עבדה החברה עם קרוב ל-500 חברות וארגונים ממגוון תחומים ותעשיות.

לאבי ניסיון אישי עשיר בעבודה עם כל דרגי  הארגון – דירקטוריון, ועדת התגמול, הנהלת החברה, מנהלי היחידות השונות והמקצועיות הרלוונטיות. כמו כן יש לאבי ניסיון בניהול מו"מ עם גופי רגולציה, גופים מוסדיים וכל גורם רלוונטי.

בעל תואר שני (MBA) במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

קרן מנגובי

סמנכ"ל, יועצת בכירה

קרן בעלת ניסיון מגוון ועשיר של קרוב ל-15 שנה במגוון תחומי השכר והתגמול.

קרן משמשת כיועצת בכירה ומנהלת פרויקטים בתחומים הבאים: תגמול בכירים, בניית תהליכי שכר ותגמול, תכניות תגמול תלויות ביצועים, תגמול הוני ועוד. מאז הצטרפותה לחברה בשנת 2009 הובילה קרן מאות פרויקטים מורכבים בכל תחומי השכר והתגמול בארגונים מובילים במשק הישראלי תוך ניהול והפעלת צוותים מקצועיים של יועצים ואנליסטים. 

בעלת תואר ראשון בכלכלה ופסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בפסיכולוגיה תעשייתית-ארגונית מטעם הטכניון.

שלה ינקו

מנהלת תפעול, אדמיניסטרציה ומשאבים

בעלת ניסיון בניהול קשרי לקוחות ומשרד בחברות ייעוץ ובבנקים.

שלה החלה דרכה בחברה כמנהלת המשרד וכיום היא אחראית על כל ההיבטים התפעוליים של ניהול הפרויקטים שמבצעת החברה. כמו כן אחראית שלה על כל נושאי האדמיניסטרציה (כולל כל הנושאים הקשורים לניהול המשרד) והכספים בחברה, כולל עבודה מול לקוחות וספקים. שלה מרכזת גם את כל הכרוך בטיפול בעובדי החברה – כולל נושאי רווחה ופרט.

שלה למדה לימודי מזרח תיכון ומשאבי אנוש.

גבי שפירו

יועץ בכיר

לגבי מעל 15 שנות ניסיון בתחום השכר וההטבות במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי, מתוכן למעלה מ-8 שנים ב-Compvision. לפני הצטרפותו לחברה שימש גבי כאנליסט שכר והטבות בחברת אמדוקס, וקודם לכן שימש כראש צוות תכנות שכר במנהל התשלומים בצה"ל.

לגבי היכרות עמוקה עם מבנה ומדיניות שכר ותגמול בארץ וברחבי העולם. בנוסף, הוא בעל ניסיון רב באפיון ובהטמעה של מערכות מידע בתחום השכר והתגמול ובהובלת תהליכי שכר בארגונים.

בעל תואר ראשון (BA) בניהול וכלכלה מהאוניברסיטה הפתוחה, תואר שני (MA) בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב והסכמה של מומחה תמריצים לאנשי מכירות מארגון WorldatWork Certified Sales Compensation Professional® | CSCP®  .

שרון רצבי

יועץ

לשרון מעל 10 שנות ניסיון מגוון בתחום שכר וההטבות – תגמול בכירים, תגמול הוני, תגמול תלוי ביצועים, בניית מערכי KPIs ועוד. במסגרת עבודתו בחברה צבר שרון ניסיון עשיר בהובלת תהליכי תפעול תכניות תגמול מורכבות למנהלים בכירים בארגונים גדולים, הכוללות תגמול תלוי ביצועים במזומן ותגמול הוני.

לפני הצטרפותו ל Compvision שימש שרון כמנהל צוות ואנליסט תכנון ובקרה בחברת סלקום.

בעל תואר ראשון (BA) בניהול מאוניברסיטת בן גוריון.

אלמוג יעקב

אנליסט שכר והטבות בכיר

לאלמוג מעל 7 שנות ניסיון ככלכלן ואנליסט בתחום בקרה תקציבית, שכר והטבות – תגמול בכירים, תגמול הוני, תגמול תלוי ביצועים ועוד. אלמוג צבר ניסיון רב בתפעול תכניות תגמול של מנהלים בכירים בארגונים גדולים.

לפני הצטרפותו ל Compvision שימש אלמוג ככלכלן תקציב ובקרה חברות HOT ובחברת 888.

בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול מהמכללה האקדמית תל אביב יפו.

יורי קנלר

יועץ

ליורי מעל 10 שנות ניסיון מקצועי ככלכלן ואנליסט.
בעל ניסיון בבניית מודלים כלכליים, ניהול פרויקטים בתחום השירות לפרט, ניהול תקציבים גדולים.

לפני הצטרפותו ל Compvision שימש יורי ככלכלן במועדון חבר לצרכנות וכלכלן ראשי בחברה לאיתור ולהשבת נכסים של נספי השואה.
בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים (MBA) , שניהם מאוניברסיטת תל אביב.